ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 

Алла МАМЧУР

Специалист

Мамчур Алла Тимофіївна м. Вінниця

Электронная почта

e-mail: alla.chorna20@gmail.com

Телефон

0631655070

Алла МАМЧУР (м. Вінниця),   вчитель вищої категорії, фізики та інформатики СШ №20 м.Вінниці, автор-фахівець Школи ейдотехніки, автор методичного навчального посібника «Використання методик мнемотехніки на уроках фізики», учасник міжнародних конференцій, член асоціації розвитку творчої особистості ВАРТО, щорічний учасник фестивалю ПЕРСПЕКТИВА

Керівник дитячого майданчика 'SM@RT'

Пропоноване навчання: 

1. «ОСВІТНЯ МНЕМОТЕХНІКА У ФІЗИЦІ». Мнемотехніка як ефективна система засвоєння термінології основних фізичних визначень і перетворення основних фізичних символів в образні форми. Тренажери по символізації, термінології та визначенню основних фізичних величин. Запам’ятовування основних фізичних формул. Ігрові вправи на закріплення інформації.

2. «ВИДАТНІ ВЧЕНІ ФІЗИКИ». Створення, за допомогою освітньої мнемотехніки, спеціальної системи з вивчення 20 відомих фізиків і основ фізики. Тренінг ознайомить учасників з поетапним формуванням повноцінного продукту (з базовими методиками, тренажерами, спеціальними вправами) з ефективного засвоєння основ фізики.

© 2021 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A