ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Наталия САБЛИНА

Специалист

Наталія САБЛІНА м. Первомайськ

Электронная почта

e-mail: natashasablina@ukr.net

Телефон

Телефон: (067) 96 94 196, (099)5038424

Наталія САБЛІНА м. Первомайськ. викладач у Первомайському медичному коледжі.

Випускниця Одеського національний університет імені І.І. Мечникова та Ізмаїльського  державного  гуманітарного  університету,  магістир.  Науковий кореспондент Інституту психології  ім. Костюка. Працює над дисертаційною роботою « Особистісні чинники     адаптації студентів до умов навчання у медичному коледжі». Коуч-тренер, експерт з комунікаційних питань та конфліктології, політтехнолог. Психолог-практик, АРТ–терапевт, сімейний психотерапевт. З 2014 року є Президентом  Благодійного Фонду «САРОКА» та засновник, голова ГО «ЦеГрІн Південь».

Автор низки статей  з питань комунікативних процесів, конфліктології та адаптації.З 2016 року   у  складі  тренерів ULEAD, МРІ, ІNI, IRI, ІПО  бере  участь  у  проведенні навчальних семінарів-тренінгів  із керівникам,  членами ГО, головами ОТГ, держслужбовцями  та депутатами органів місцевого самоврядування України.Активна учасниця міжнародних та національних науково-практичних конференцій і круглих столів з проблем  місцевого  самоврядування та  практичної психології. Постійно приймає участь у міжнародних, всеукраїнських, регіональних семінарах, тренінгах за фаховими напрямами. Учасниця та співвиконавець міжнародних проектів що реалізуються на території України та поза її межами.Вивчала досвід європейських реформ у сфері децентралізацій, місцевого самоврядування та освітніх процесів. З цією метою на чолі офіційних делегацій керівників органів місцевого самоврядування відвідувала Польщу, Угорщину, Словаччину, Болгарію, Чехію та у травні 2018році приймала участь у програмі «Open World» , візит до Сполучених Штатів Америки.

НАВЧАННЯ:

  1. Тема: Лідерські здібності та  розкриття організаторського таланту, допомога у пізнанні себе.

Основна мета освіти - підготовка молодого покоління до майбутнього, до появи нових можливостей у житті та їх раціонального використання. І саме креативність допомагає ефективно реалізувати цю мету. Виховання творчого ставлення до дійсності, розвиток уміння знаходити оригінальне рішення в нестандартній ситуації – такі завдання вирішують психологи і педагоги у всіх країнах світу.

За відносно короткий час в суспільстві відбуваються суттєві зміни. І людина має ефективно реагувати на них. Однак дуже часто вона не буває готова до цього. Для адекватного ставлення до змін особистість має у повній мірі використовувати свій творчій потенціал, розвивати креативність та лідерські якості

 2. Тема: Складові іміджу жінки-лідера: професійні якості, гармонія візуального образу, ораторська майстерність, управління емоціями.

 Проблема іміджу як мистецтва цілеспрямованого управління уявою в системі керівних  зв’язків виникла одночасно з процесом диференціації суспільства. Будь-який імідж — це особливий вид іміджу. Він включає в себе соціальні  і психологічні характеристики, притаманні іміджу взагалі, а також ознаки, притаманні лише його конкретному різновиду. Керівники повинні приділяти багато уваги створенню свого іміджу, цього необхідно знати як основні складові іміджу, і шляхи їх формування, а й уміти практично використовувати психологічні і поведінкові прийоми.

3. Тема: Ефективна комунікація з інвестором та грантодавцем.

Побудова власного бренду та іміджу. Де взяти кошти на громадську діяльність? Як ефективно розпорядитися малими грантами? Як домогтися того, щоб підтримка міжнародних донорів стала системною? Як це робиться на практиці? про це ми розповімо вам на нашому майстер класі. І надамо конкретні практичні поради та рекомендації.

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A