ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Іван ІВАНОВ

Специалист

Засновник Центру нової освіти, педагогічний дизайнер, сертифікований учитель-експерт Microsoft, тренер з інформаційних технологій.

Электронная почта

ivanov@ed-center.org

Телефон

0507659681

Личная страница

http://ed-center.org/ivanivanov.html

Іван ІВАНОВ (м. Київ), засновник Центру нової освіти, педагогічний дизайнер, сертифікований учитель-експерт Microsoft, тренер з інформаційних технологій, ivanov@ed-center.org, 0507659681. Пропоноване навчання

  • :ІКТ-технології; тренди в освіті: інструменти сучасного педагога; планшети і смартфони у навчанні, хмарні технології в освіті;  інтерактивна дошка: повноцінне використання; розробка електронних курсів; змішане навчання: методика та інструменти; ефективний навчальний проект; розвиток компетенцій ХХІ ст.; створення інформаційного  освітнього середовища для успішного життя.
  • Я презентувати себе і свою роботу. Тренінгу присвячено розвитку навичок публічних виступів. Ви проаналізуєте свої вміння яскраво, лаконічно та переконливо презентувати власний професійний досвід, зрозумієте як і в якому напрямку розвивати ці вміння. Тренінг рекомендується для всіх освітян.
  • Як навчити дітей досягати успіху. Концепція нової української школи передбачає розвиток життєвих компетенцій учнів. Але як конкретно їх розвивати? На тренінгу ви познайомитесь з методами та інструментами формування в учнів таких компетенцій: робота в команді, вирішення проблем, адаптація до нових умов, самоорганізація. 
  • Методика проведення тренінгів. Тренінг - сучасна і дієва форма навчання й розвитку дорослих, яка дозволяє не лише передати знання, а й розвинути навички через емоційне включення та взаємодію одне з одним. Ми розглянемо на практиці техніки та прийоми, які використовують успішні тренери в своїй роботі. Це заняття для тих, хто працює з дорослими.
  • 10 секретів супер-педагога. Інструменти і практичні поради. ОПИС: Хто такий ідеальний педагог? Що заважає вам бути ідеальним педагогом? На цьому занятті ми розглянемо обов’язкові кроки, які повинен пройти кожний педагог, який хоче стати краще, а також познайомимось з конкретними інструментами, які в цьому допоможуть. Тренінг рекомендується для всіх освітян.
  • Майстерня «Тренди інформаційних технологій в освіті» . Опис:Хмарні технології, перевернутий клас, мобільне навчання… Нові технології допомагають сучасним освітянам навчати швидше, зручніше та ефективніше. Як зорієнтуватися в освітніх трендах й обрати найкращий для себе шлях професійного розвитку? 
  • Сертифікаційний тренінг «Розвиток життєвих навичок ХХІ ст. за допомогою інформаційних технологій» Опис:Освітні експерти відзначають у ХХІ ст. пріоритетне значення т.з. «м’яких» навичок перед академічними знаннями. Комунікативність, самоорганізація, медіаграмотність, критичне мислення, уміння вирішувати проблеми… Це далеко не повний перелік того, що потребує сучасний учень. Як розвивати ці навички? Чим допоможуть інформаційні технології? 
  • Сертифікаційний тренінг «Методика використання хмарних технологій в освіті» Опис:Хмарні технології - інструмент педагога, який опанувати не складно. Важливіше й складніше – навчитись вдало використовувати ці технології у навчальному процесі. На тренінгу ми разом подумаємо над тим, які методи й прийоми хмарного навчання слід використовувати для максимального педагогічного ефекту та як саме це робити.
Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»
FB   VK   OK
A