ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Лілія КРИХОВЕЦЬ-ХОМ’ЯК

Специалист

Криховець-Хом’як Лілія Ярославівна, викладач економічних дисциплін, вчитель економіки, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист,

Электронная почта

lkruhovec@ukr.net

Телефон

(067)3697610

Личная страница

http://ubs.edu.ua/ua/

Криховець-Хом’як Лілія Ярославівна, тренер з курсу «Фінансова грамотність», співавтор навчально-методичного комплекту з курсу «Фінансова грамотність» для початкової школи, магістр з економіки підприємства, тренер з підприємництва для української системи освіти (проект «Ініціативна молодь – Регіональна система підготовки тренерів), методист відділу методики навчальних предметів та професійного розвитку педагогів Тернопільського ОКІППО. 

Тема тренінгу ФІНАНСОВА ГРАМОТНІСТЬ ‑ ЗАПОРУКА ОСОБИСТОГО УСПІХУ

Завдання тренінгу:

  1.  Ознайомлення учасників з досвідом та перспективами впровадження освітнього проекту «Фінансова грамотність». Наступність у викладанні курсів «Фінансова грамотність».
  2. Презентація курсу «Фінансова грамотність» для закладів дошкільної освіти.
  3. Визначення особливостей системи економічних цінностей, у межах якої здійснюється процес економічної соціалізації у сучасному суспільстві.
  4. Визначення ефективних методів і прийомів впровадження фінансової грамотності в освітній процес Нової Української школи.
  5. Ознайомлення з методикою реалізації інтерактивного підходу до вивчення тем курсів «Фінансова грамотність».

Із метою поширення інформації про освітній проект «Фінансова грамотність» Криховець-Хом'як Л.Я., Чарторинська Л.І. залучені до проведення обласних тренінг-семінарів та майстер-класів з курсу «Фінансова грамотність» для підвищення кваліфікації вчителів Тернопільщини (https://imzo.gov.ua/2017/07/07/innovatsijni-instrumenty-navchannya-kursu-finansova-hramotnist-u-pochatkovij-shkoli), Миколаївщини (http://www.moippo.mk.ua) та Закарпаття (http: //zakinppo.org.ua/kabineti/kabinet-prirodnichomatematichnih-disciplin/ekonomika).

У рамках проведення 23 Форуму видавців у Львові долучені до представлення освітнього проекту «Фінансова грамотність» (https://mon.gov.ua/ua/news/usi-novivni-novini-2016-09-22-na-lvivskomu-forumi-vidavcziv-vidznachili-navchalni-posibniki-kursu-%C2%ABfinansova-gramotnist%C2%BB).

У дев’ятій міжнародні виставці «Інноватика в сучасній освіті» представляли колективний проект «Інноваційні інструменти навчання курсу «Фінансова грамотність» в умовах реалізації Концепції Нової української школи» (http://ippo.edu.te.ua/2017/10/24/vitayemo-kolektiv-tokippo-z-nagorodzhennyam). 

Написати листа
© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A