ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 

Тетяна ЧЕРНОВА

Специалист

Тетяна Чернова (м. Київ)

Электронная почта

teachcoaching@gmail.com

Телефон

+380674396013

Личная страница

http://https://www.facebook.com/statiana712

ТЕТЯНА ЧЕРНОВА (м. Київ) - експерт з унікальності, коуч розвитку професійної компетентності, керівник проекту «Розвиток професійної компетентності педагогів: коучинговий підхід»;  тренер Міжнародної школи менторінгу і коучингу,соавтор програми «Педагогічний коучинг»; кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки,  заступник декана з наукової та виховної роботи Інженерно-педагогічного факультету імені М.П. Драгоманова.

Навчання на фестивалі:

Освітня майстерня з розвитку професійної компетентності: «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!», « Experiments with experience!» Еducational workshop.  

Майстер-класи від Інженерно-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, Міжнародної школи менторінгу і коучингу (м. Київ), Міжнародної благодійної організації «Лідер Якості» (м. Київ), у рамках інноваційного проекту TEACHCOACHING HUB 2019.

 #TEACHCOACHING HUB – дружній та відкритий простір удосконалення рівня професійної компетентності педагогічної спільноти, створений в реальних умовах та у стилі педагогічний коучинг з метою налагодження активних та ефективних комунікацій науковців, освітян, партнерів, батьків та учнів заради ефективних дій і позитивних змін у житті та професійній діяльності.

 Друзі, ми не лише разом відверто поговоримо на такі теми, як формування та розвиток трансверсальних компетентностей професіонала, унікальність та геніальність педагога, трансформація досвіду та конструювання нео-досвіду, а ще проекспериментуємо та надихнемося на унікальні авторські проекти. Найкращі ідеї, які з’являться під час сотворчості у Освітній Майстерні «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!», реалізуємо разом!

 1. Розвиток компетентності № 1 професіонала: місія, цінності, візія.

Компетентності можуть бути різними, але є такі, без яких розвиток професіонала гальмується і навіть унеможливлюється. Ми поговоримо про суперкомпетентність, яка дієво сприяє якісній взаємодії суб’єктів освітнього процесу у формальній, неформальній, інформальній освіті та розвитку трансверсальних компетентностей професіонала. Кожен учасник майстер-класу визначиться з власною місією, цінностями та усвідомить формулу унікальності, в освітній діяльності у тому числі. Дійте з нами, бо ми знаємо секрети розвитку професійної компетентності найкращих!

2.    Де живе геніальність?

Геній живе в кожному з нас! Не запевняємо, а просто запрошуємо на майстер-класі зробити перший крок до знайомства з власним генієм, щоб потім подарувати його світу. Знаємо, що це можливо, і вже настав час нашій зустрічі та активній унікальній співпраці!

3.  Унікальність професіонала: тренд чи бренд?

Цей майстер клас для тих, хто: бажає займатися тим, чим займався, але не визначився, як це робити у нових умовах; втратив сенс та взагалі не знає, чим займатися в житті; реалізував себе у обраній сфері та зараз знаходиться на роздоріжжі, бо не знає, куди йти. Ми розкриємо секрет унікальності професіонала, а ви його усвідомите, завдяки історіям та завданням лише перевіреним на практиці та з власного досвіду.

4.  Конструювання нео-досвіду генія: з чого почати?

Учасники майстер-класу по-справжньому зануряться у власний досвід. Ми опрацюємо техніку складання надихаючої особистої унікальної історії у стилі #Нечерновик для виступу перед будь-якою аудиторією, а для когось вона стане початком авторського проекту, бізнес-сторінки у соціальній мережі, статті у відомому журналі або власної книги. Проекспериментуємо по-справжньому та продуктивно! Гарантуємо!

  •  Кожен учасник Освітньої Майстерні «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!» спробує використати отримані знання з формування трансверсальних компетентностей, педагогічного коучингу, сторителлінгу та едьютейменту на практиці в умовах відкритого простору удосконалення рівня професійної компетентності TEACHCOACHING HUB 2019, а учасники всіх заявлених на фестивалі майстер-класів отримають ще один сертифікат від Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (Інженерно-педагогічний факультет).
© 2020 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A