ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Тетяна ЧЕРНОВА

Специалист

Тетяна Чернова (м. Київ)

Электронная почта

teachcoaching@gmail.com

Телефон

+380674396013

Личная страница

http://https://www.facebook.com/statiana712

Тетяна Чернова (м. Київ),   заступник декана з наукової та виховної роботи Інженерно-педагогічного факультету, доцент кафедри теорії і методики технологічної освіти, креслення та комп’ютерної графіки НПУ імені М.П. Драгоманова, кандидат педагогічних наук. тренер Міжнародної школи менторінгу і коучингу, соавтор програми 'Педагогічний коучинг', експерт, коуч, керівник проекту «Розвиток професійної компетентності педагогів: коучинговий підхід»

Освітня майстерня «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!» Еducational workshop «Experiments with experience!»

 Майстер-класи від Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, Міжнародної школи менторінгу і коучингу (м. Київ), Міжнародної благодійної організації «Лідер Якості» (м. Київ),у рамках інноваційного проекту TEACHCOACHING HUB 2018.

 Пропонуємо не лише відверто поговорити про такі інноваційні тренди в освіті як педагогічний коучинг, едьютеймент, сторітеллінг, а ще спробувати авторські рецепти освітніх інновацій на практиці, поексперементувати у відкритому освітньому просторі та надихнутися на власні авторські проекти. Найкращі ідеї, які з’являться під час творчості у Освітній майстерні в Одесі «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!», реалізуємо разом!

 1. Коучингова компетентність: пріоритети професійного розвитку педагога. 

Коучингові освітні інструменти можуть бути різними. Ми запропонуємо тільки активні та дієві, які перевірені на практиці і сприяють якісній взаємодії суб’єктів освітнього процесу. Приділимо увагу моделюванню коучингової компетентності педагога. Кожен учасник майстер-класу визначиться з власною траєкторією розвитку і формулою успіху в освітньому коучингу. Дійте з нами, бо ми перші!

     2.  Тренінг «Освіта у стилі edutainment»

Про едьютеймент сьогодні говорять як про ефективну інновацію. Ми розкажемо і покажемо не лише як спрацьовує освітня технологія насправді, а відкриємо кухню і поділимося справжніми рецептами. Використовуємо кейси і завдання лише перевірені на практиці. Життя – це гра, то граймося разом!

3. Тренінг «Освіта у стилі сторітеллінг»

Розкриємо разом можливості та таємниці сторітелінгу, як доступної освітньої технології підвищення мотивації до навчання учнів та рівня професійної компетентності педагога. Знайдемо відповідь на запитання що робить засвоєння знань та навичок надихаючим, захоплюючим, різноманітним, доступним, зрозумілим, незалежно від віку. Згадайте або створіть разом з нами свою унікальну авторську історію! Ми знаємо, що це можливо, бо настав час нашій зустрічі та співпраці!

4. Освітній Фристайл: Три Успішні Спроби Автора

Учасники майстер-класу по-справжньому зануряться у власний досвід. Ми опрацюємо техніку складання надихаючої особистої історії у стилі сторітеллінг для виступу перед великою аудиторією. А ще… презентуємо новий освітній проект, де кожному прийдеться до душі наша таємна пропозиція. Потусуємося по-справжньому! Гарантуємо!

 #TEACHCOACHING HUB – дружній та відкритий простір удосконалення рівня професійної компетентності педагогічної спільноти, створений в реальних умовах та у стилі педагогічний коучинг з метою налагодження активних та ефективних комунікацій науковців, освітян, партнерів, учнів заради ефективних дій і позитивних змін у житті та професійній діяльності.

 Кожен учасник Освітньої майстерні «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!» в Одесі спробує використати отримані знання з основ педагогічного коучингу, сторителлингу та едьютейменту на практиці в умовах відкритого простору удосконалення рівня професійної компетентності TEACHCOACHING HUB 2018. Учасники майстер-класів отримають сертифікати від Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (Інженерно-педагогічний факультет).

 

© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A