ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Антоніна КІВШИК

Специалист

Антоніна Ківшик (Полтавська обл. м. Карлівка)

Электронная почта

k61111@ukr.net

Телефон

+380669344882

Антоніна Ківшик, керівник експериментального проекту «Школа освітнього коучингу»  ,виконавчий директор Міжнародної благодійної організації «Лідер якості» , лауреат премії імені А. С.  Макаренка

Освітня Майстерня «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!»

Еducational workshop « Experiments with experience!»

 Майстер-класи від Інженерно-педагогічного факультету НПУ імені М. П. Драгоманова, Міжнародної школи менторінгу і коучингу (м. Київ), Міжнародної благодійної організації «Лідер Якості» (м. Київ), у рамках інноваційного проекту TEACHCOACHING HUB 2018.

 Пропонуємо не лише відверто поговорити про такі інноваційні тренди в освіті як педагогічний коучинг, едьютеймент, сторітеллінг, а ще спробувати авторські рецепти освітніх інновацій на практиці, поексперементувати у відкритому освітньому просторі та надихнутися на власні авторські проекти. Найкращі ідеї, які з’являться під час творчості у Освітній Майстерні «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!», реалізуємо разом!

  •  1.    Тренінг «Рорі-історії. Магія виховання мислячих особистостей». Ми розкажемо і покажемо як спрацьовує ефективна інноваційна освітня технологія Рорі-історії у стилі едьютеймент насправді, а також відкриємо кухню і поділимося справжніми рецептами. Використовуємо кейси і завдання лише перевірені на практиці. Життя – це гра, то граймося разом! (майстер-клас від Антоніни Ківшик)/
  •  2.    Тренінг «Soft skils:7 важливих навичок педагога ХХІ століття». Знайдемо разом відповідь на запитання: які навички педагога сприяють засвоєнню знань та умінь учнів, студентів, слухачів та роблять освітній процес надихаючим, захоплюючим, різноманітним, доступним, зрозумілим, незалежно від віку; які soft skils є найголовнішими. Згадайте або створіть разом з нами свою унікальну авторську історію! Ми знаємо, що це можливо, бо настав час нашій зустрічі та співпраці! 

 Кожен учасник Освітньої Майстерні «Експеримен-ТИ з досвід-ОМ!» спробує використати отримані знання з основ педагогічного коучингу, сторителлингу та едьютейменту на практиці в умовах відкритого простору удосконалення рівня професійної компетентності TEACHCOACHING HUB 2018. Учасники майстер-класів отримають сертифікати від Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова (Інженерно-педагогічний факультет).

 #TEACHCOACHING HUB – дружній та відкритий простір удосконалення рівня професійної компетентності педагогічної спільноти, створений в реальних умовах та у стилі педагогічний коучинг з метою налагодження активних та ефективних комунікацій науковців, освітян, партнерів, учнів заради ефективних дій і позитивних змін у житті та професійній діяльності.

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A