ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Сергій СТУЖУК

Специалист

Сергій СТУЖУК (м. Миколаїв) - регіональний координатор Верховної Ради України з прав людини

Электронная почта

president.iru@gmail.com

Телефон

+380936565400

Сергій СТУЖУК (м. Миколаїв) - регіональний координатор Верховної Ради України з прав людини, президент Американо-українського міжнародного дослідницького університету, експерт ОБСЄ, полковник в відставці, заступник начальника Управління Державної служби боротьби з економічною злочинністю, творець Дебат-Клуба «НІКА». 

З 1999 року - практичний досвід публічних виступів перед різними аудиторіями. Результативно проводить індивідуальну підготовку під конкретний виступ. Тільки за 2017 рік навчання на тренінгах пройшло понад 2000 осіб в Україні і за кордоном. Корпоративними і індивідуальними клієнтами є: Головне територіальне управління юстиції, Одеська юридична академія, ПриватБанк, Ощадбанк, UBR (Ukrainian Business Resource), Софійський університет ім. Климента Орхідского (Болгарія), Регіональна торгово-промислова палата Миколаївської області, PepsiCo, і ін.

Тренінги на фестивалі ПЕРСПЕКТИВА-2019. Відеопрезентація

РЕЄСТРАЦІЯ

1. П’ЯТЬ ТРЕНДІВ УСПІШНОГО ВИСТУПУ, ЛЕКЦІЇ, ПРЕЗЕНТАЦІЇ.

  •  Ви отримаєте доступ до суперефективних інструментів XXI ст., які зроблять ваш виступ блискучим.

2. 25 ІНСТРУМЕНТІВ УСУНЕННЯ НАДМІРНОГО ХВИЛЮВАННЯ ПІД ЧАС ВІДПОВІДАЛЬНОГО ВИСТУПУ.

  • Дізнаєтесь, як прибрати надмірну тривогу перед публічним виступом, перевести хвилювання в драйв, обернути його собі на користь. Участники отримають 25 прийомів нейтралізації надлишкового хвилювання, у тому числі за допомогою революційних досліджень в області нейропсихології і авторських розробок.

3. ЯК ВІДПОВІДАТИ НА КАВЕРЗНІ ЗАПИТАННЯ, ОСОБЛИВО, ЯКЩО НЕ ЗНАЄТЕ ВІДПОВІДІ. 

Дізнаєтесь, як відповідати на заперечення і каверзні питання коли немає аргументаціїї чи знаходитесь в стресовій ситуації. Як парирувати заперечення ідолати складні ситуації

4. ЕФЕКТИВНІ ПЕРЕГОВОРИ.

У програмі: Які є види переговорів? У чому відмінності? Як від цього залежить підготовка, тактика і стратегія переговорного процесу? Як використовувати агресивні переговори в свою користь.Алгоритми легкої підготовки сучасної - ефективних переговорів. чого починати, ніж закінчувати переговори. Які інструменти подачі інформації найбільш ефективні. Isopraxia. Як сканувати (читати) опонента..

Інструменти: поза, жести, слайди і артефакти, які допоможуть досягти мети. Як виявляти потреби опонента (слова маркери). Чек-лист реагування в кожному конкретному випадку. Як виявляти маніпуляції на переговорах. Як правильно реагувати на маніпуляції, протидіяти і використовувати їх на свою користь.

© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A