ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Інна КОНДРАТЕЦЬ

Специалист

Кондратець Інна Вікторівна м. Київ

Электронная почта

E-mail: inna-kondratec@ukr.net

Телефон

Телефон 096-381-22-31

Кондратець Інна Вікторівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка, м. Київ.

Інна Вікторівна - педагог з душею психолога. Творчий художник з досвідом роботи в школі, дошкільному закладі та методичному центрі управління освіти і науки. Активно практикуючий провідний психологічних тренінгів з питань самоосвіти, самопізнання і формування рефлексивної культури.  Філософ і романтик. Коло інтересів: рефлексія, езотерика, взаємини чоловіка і жінки, емоційна культура особистості, здоровий спосіб життя.

Теми тренінгових занять на фестивалі «ПЕРСПЕКТИВА-СУМИ 2019»

  • 1. ПРОФЕСІЙНА РЕФЛЕКСІЯ: ЕФЕКТИВНІ СТРАТЕГІЇ САМОКЕРУВАННЯ. Мета МК: допомогти учасникам визначитись із механізмом здійснення рефлексії у власному професійному просторі; навчити відстежувати й оцінювати наявність певних стратегій у різних педагогічних ситуаціях. 
  • 2. МОВНІ ФОРМУЛИ В РЕФЛЕКСІЙНІЙ КУЛЬТУРІ ОСВІТНЬОГО ЛІДЕРА.  Зміст МК: картина Світу сучасного освітнього лідера. Особливості рефлексійних процесів в управлінській діяльності. Традиційні помилки керівників при ретроспективному, ситуаційному і перспективному аналізах. Три секрети атракції. Золоті правила заохочувальних слів Або Табу на слово «молодець». Гендерний підхід у формулюванні компліменту.
  •  3. ЯК РЕФЛЕКСІЯ ДОПОМОЖЕ ВПОРАТИСЬ ІЗ ПРОКРАСТИНАЦІЄЮ?  Питання для обговорення на МК: прокрастинація – хвороба сучасності, шкідлива звичка чи психологічний стан? Які причини і наслідки прокрастинації у дорослих і дітей? Які правила і рефлексійні техніки допоможуть впоратись із внутрішнім прокрастинатором? До зустрічі!
© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A