ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Жанна ШИНКАРЬОВА

Специалист

Шинкарьова Жанна (м. Київ), педагог, арт - терапевт, засновник Англійського Дитячого Клубу Jasminka

Электронная почта

shinkaryova73@gmail.com

Телефон

+380666130010; +38 0638744387

Жанна ШИНКАРЬОВА (м.Київ),  педагог, арт - терапевт, засновник Англійського Дитячого Клубу Jasminka, регіональний представник Міжнародної Академії Літератури і Журналістики, аспірант Ізмаїльського Гуманітарного Університету, автор і ведучий психолого-педагогічного курсу «Арт- терапія в портфелі». Відеозвернення тренера РЕЄСТРАЦІЯ НА ФЕСТИВАЛЬ

Навчання на фестивалі ПЕРСПЕКТИВА-2019: Майстер - класи для тих, хто знаходиться поруч з дітьми щодня: батьків, нянь, вихователів - всіх хто прагне знайти ключ до розуміння дитини.

  1. МОЯ ДИТИНА - ВІКОВІ ОСОБЛИВОСТІ.Часто ми згадуємо про інструкцію з застосування прибора саме тоді, коли він зламався. Правда? І це дуже схоже на поведінку нас - батьків. Довгоочикувана найкраща в світі дитина зявилась в нашому житті і ми маємо свій особистий досвід дитинства та дорослішання та величезне бажання зробити дитину щасливою. Цу все про нас. А дитина? Його потреби та бажання? Мрії та особливості? Риси віку? Коли нашу 'бусінку' починає рвати в різні боки, ость тоді ми ідем за інструкцією та усвідомлюємо вікові особливості дитини.
  2. Вікова криза і ініціації. Практики безболісного виходу з кризового стану. Слов’янські практики, тілесно-орієнтована терапія, чек-листи батькам, як поводитись з дитиною у кризовому стані.
  3.  Страхи та фантазії. Арт- терапевтичні методики роботи зі страхами
  4.  Єдиний Всесвіт «Сім’я» - дорослі і діти, сімейні стосунки, традиції, ресурси, правила.
  5. Дитина і соціум. Вибудовування відносин через особистий простір, вміння сказати 'НІ' і відстояти свою власну думку. Вихід з конфлікту і мистецтво компромісу.
  6.  Дитина на порозі 4 індустріальної революції. Основні компетенції, необхідні навички. Правила роботи в команді та толерантність дитячого колективу.
  7.  Двухпівкульний розвиток, нейрокінезіологія і образне мислення на допомогу навчання дітей. Методика навчання читанню «Моя Абетка»
  8.  Тайм-менеджмент для мам. Лайфхак успішної мами, планер
  9. Сакральний зміст народних казок. Шлях героя.

Відеозвернення тренера РЕЄСТРАЦІЯ НА ФЕСТИВАЛЬ

© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A