ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 

Ольга ПЕНТІЙ

Специалист

ПЕНТІЙ Ольга Василівна, завідувач ДНЗ №18 м. Умані.

Электронная почта

dzvinochok18@ukr.net

Телефон

+390979176735

ПЕНТІЙ Ольга Василівна, завідувач ДНЗ №18 м. Умані. Освіта - вища педагогічна. Пед.стаж - 35 років, на посаді завідувача - 18 років. Голова місцевого осередку ВГО АПДО м. Умані. Сертифікований  системний тета-коуч. Автор публікацій в фахових виданнях. Тренер успіху в житті, роботі і коханні. 

Навчання на фестивалі:

1 «КАЗКОВЕ    ВИРІШЕННЯ    ДИТЯЧИХ    ПРОБЛЕМ» 

З давних давен казка складалася дорослим для дитини і носила особистісний характер. Вона мала на меті заспокоїти, потішити, розвеселити, зацікавити малюка.   Казка  розкривала правила міжособистісних стосунків, закладала моральні принципи та найважливіші життєві цінності. Емоції, пережиті в казці давали можливість дитині вирішувати власні проблеми та  трансформувати  негатив у позитив. Як виявилося на практиці, скласти казку не так вже й просто, навіть дорослому. Пропонується декілька варіантів покрокового алгоритму складання казок  для дітей та разом з дітьми.  Ви навчитеся складати казки для вирішення проблемних  життєвих ситуацій своїх та дитячих.

2. 'ЧІТКИЙ АЛГОРИТМ ВИХОДУ ІЗ СТРЕСУ І ЯК БІЛЬШЕ ТУДИ НЕ ПОТРАПЛЯТИ'. Нестримний потік інформації, безліч нагальних справ, постійний страх щось не встигнути, непорозуміння, роздратування, конфлікти вдома та на роботі призводять до постійного нервового напруження, стресу, погіршення самопочуття, втрати життєвих інтересів.   Існує чіткий покроковий  алгоритм  усвідомлення причин стресу та виходу з нього, взнавши який ви позбудетесь зайвого клопоту, вмітимете відрізняти зону своєї відповідальності від нав’язаної соціумом, повернете собі яскраві барви життя.  

© 2020 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A