ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Олена МЕЛЬНИК

Специалист

Олена МЕЛЬНИК, м. Одеса

Электронная почта

e-mail: m-e-m@ukr.net

Телефон

телефон: +380503162950

Олена МЕЛЬНИК, м. Одеса,  практичний психолог вищої категорії Одеської школи-інтернату № 2,  переможниця міського конкурсу «Психолог року-2011»,  медіаторка, членкиня Одеської обласної групи медіації та мережі фасилітаторів України,  спеціалістка в галузі ненасильницької комунікації та розвитку емоційного інтелекту,  арт-терапевт,  членкиня Української асоціації танцювально-рухової терапії,  координаторка Міжнародного проекту «Сила добра» в Україні.

Навчання на фестивалі:

Тренінги:

1.Педагогіка партнерства засобами ненасильницької комунікації. Зміна комунікативної парадигми».

  • Учасники тренінга розглянуть власний стиль спілкування та реакції у конфлікті,  зрозуміють існуючі блоки спілкування які приводять до руйнування стосунків, та рушійні механізми конфліктів і засоби їх розв`язання шляхом співробітництва, навчяться відрізняти факти від оцінок та суд жень, пройдуть шляхами самовираження.

2.«Мова життя» у шкільній практиці. Методики ненасильницького спілкування: як чути один одного?»

  • На тренінгу учасники опанують метод емпатії та самоемпатії, зрозуміють, що стоїть за гнівом, стидом, почуттям провини та депресією, по-новому подивляться на похвалу та вираження вдячності, у безпечному середовищі побудують діалог з іншими  та спробують посприяти побудові зв`язку між іншими учасниками тренінгу.

 Теми майстер-класів: 1.     Медіація ровесників у навчальному закладі (практика впровадження).Мова буде йти про поняття медіації, її принципи і вплив медіаційного підходу на освітнє середовище, а також про алгоритми втілення та діяльності медіації ровесників.

2.     Як бути в контакті з собою (профілактика емоційного вигорання педагогів).

Методом арт-терапії учасники відкриють доступ до власних потреб, навчяться говорити про них та відновлювати власний ресурс.

3.     Арт-терапія у роботі з родиною.

Учасники опанують декілька методів арт-терапії, які є продуктивними у роботі із родинами. Участь батьків і дітей вітається.

4.     Перспективи миротворчої освіти. Анонс міжнародної програми «Сила добра» в Україні» (В Україні з червня 2015 року).Презентація історії проекту та його необхідності в НУШ, знайомство з книгою історій, робота над оповіданнями.

5.     Гуманітарна експертиза закладу: виклики та методики.

На майстер-класі розглянемо мету гуманітарної експертизи, практичний опит її проведення, методи презентації результатів та їх врахування у подальшому розвитку закладу. Майстер-клас може перетворитися на дискусійний майданчик. І якщо усі разом ми створимо нову модель гуманітарної експертизи, буде чудово!

6.     Шкільна преса як літопис шкільного життя (практика 11-річного існування газети «Радар»).Як створити газету, де знайти авторів, як сприяти їх особистісному зростанню, роль газети у демократизації школи – про все це буде йти мова на майстер-класі

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A