ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Анастасія КОМЛИКОВА

Специалист

Анастасія КОМЛИКОВА

Электронная почта

komlikova@gmail.com

Телефон

+380504227840

Личная страница

http://www.komlikova.com/

Анастасія КОМЛИКОВА (м. Київ),  композитор, музикальний педагог, методист, кандидат мистецтвознавства, член Національної спілки композиторів України.Автор посібників 'Музика для малюків', 'Пісні до свят' та ін. 

Анастасія Комлікова – представник нової генерації українських композиторів.

В 2009 році з відзнакою закінчила київську Національну музичну академію України ім. П.І. Чайковського (композиція - клас лауреата премії ім. Т. Шевченка, професора Г. Ляшенко, оркестровка – клас професора Л. Колодуба).

Дипломна робота - камерна експериментальна опера 'Самотність?!', поставлена на сцені Оперної студії академії і записана в фонд Національного радіо.

З 2011 року - член Національної Спілки Композиторів України.Багатогранність таланту дозволяє композитору працювати в різних жанрах і стилях. Творчий доробок складають твори для симфонічного оркестру, хореографічні сюїти,камерні і хорові твори, естрадні пісні. Особливе місце в творчості займає музика для дітей. А. Комлікова – лауреат багатьох конкурсів, її музиці притаманна щирість і мелодійність. 

Спеціально до ЕВРО-2012 був написаний двухактний балет «Форвард».

В 2016 році А. Комлікова захистила кандидатську дисертацію в НМАУ ім. П.І. Чайковського 'Українська рок-опера: традиції та аспекти розвитку', на здобуття наукового ступеня кандидат мистецтвознавства.

Багатогранність таланту дозволяє композитору працювати в різних жанрах та стилях. В творчому доробку композитора присутні також хореографічні твори, танці. 'Україна - єдина родина' (2010). Дитяча юнацька хореографічна студія (ДЮХС) імені Миколи Коломійця 'Щасливе дитинство'. Хороеографія Ольга Яценко. Аранжування народних мелодій - композитор Анастасія Комлікова.

  Пропоноване навчання: Майстер - клас  для педагогів: Використання нових музичних засобів в умовах трансформації освіти.  

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A