ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Андрій ПІЛЛЕРОА

Специалист

Андрій ПІЛЛЕРОА

Электронная почта

pilleroa.a@gmail.com

Телефон

+0673424689

Андрій Піллероа Мадан (м.Київ), директор школи Astor School, викладач фінансової грамотності, тренер-викладач, менеджер міжнародного бізнесу, інвестор дитячих соціальних проектів, тренер-викладач.

Досягнення в сфері бізнесу:

  • У 2006 році створив лижну школу Professional Ski School, яка стала найбільшою в Україні і займала понад 53% ринку на курорті Буковель серед гірськолижних шкіл.
  • У 2010 році об’єднав своїх конкурентів у компанію Resort Management Group, у якій став директором і співвласником 50%, після чого почав активно створювати та інвестувати в нові бізнес-проекти.
  • З 2010 до 2014 року було створено понад 50 бізнес-проектів.
  • У 2014 році при узгодженні з Державним управлінням справами при Президенті України інвестував у створення МДЦ 'Артек-Карпати' на ТК 'Буковель', працевлаштував співробітників кримського 'Артека', які не захотіли працювати під керівництвом країни-агресора. Уже в перший рік роботи було продано 3000 путівок, безоплатно оздоровили дітей, батьки яких воювали в АТО.
  • У 2015 році відновив роботу державного підприємства МДЦ 'Артек' на основі державної підприємства 'Пуща-Водиця'.
  • Того ж року в резиденції колишнього президента створив дитячий табір Eurocamp, де вже три роки безоплатно відпочивають діти, які постраждали в АТО.
  • 2017 р. – створив мережу дитячих садків Funkids.
  • 2018 р. – школа нового формату Astor School.

Тема виступу на фестивалі: Школа як бізнес партнер учнів з першого класу. 

Мета виступу: унікальна методика Андрія спрямована як на учнів, так і на вчителів. Головна мета: дозволити дітям займатися улюбленою справою та вміти використовувати свої знання для розвитку власного бізнесу і отримання пасивного прибутку. Вчителі та школа мають допомагати дітям у цьому і виховувати фінансово незалежних та цілеспрямованих учнів.

Андрій Піллероа на 5-му каналі

Андрій Піллероа/ Реформа освіти на практиці

Andrey Pilleroa Директор компании – Resort Management Group

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A