ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 

Віталій КРУПЕЛЬНИЦЬКИЙ

Специалист

Крупільницький Віталій Миколайович м. Астана (Казахстан).

Электронная почта

krupilnitskii@gmail.com

Телефон

Казахстан +77051778867 Україна +380965586126

Крупільницький Віталій   м. Астана (Казахстан). Бізнес   тренер з управління. Консультант з маркетингу.   StartUp  менеджер.

Спецілізація: Бізнес планування, Економічні розрахунки (інвестиції, бюджет), аналіз бізнес ідеї.

-------------Навчання на фестивалі ПЕРСПЕКТИВА-2019---------------

1. Управління основними ресурсами процесу.

В програмі: визначення основних ресурсів,  основи управління особистим бюджетом,  нариси з  управління часом, важливість використання необхідних приладів та методів для досягнення найшвидшого результату.

 В темі управління основними ресурсами процесу,   слухачі:  набудуть навичок визначення основних ресурсів в залежності від завдання яке необхідно виконати, навчаться керувати  особистим коштами  чи бюджетом  справи, здобудуть знання для ефективнішого  виконання завдань, зрозуміють важливість використання конкретних методів, обладнання чи приладів для найкращого виконання завдання.

2.Основні завдання управління підлеглими.

В програмі:  стратегічне та операційне планування, методи Ейзенхауера та Ганта, прогнозне планування. Матеріальна та не матеріальна мотивація, компетенціі  для управлінця, методи організації роботи, чітка постановка завдань, особистості при передачі інформації, методи контролю та аналізу при виконанні завдання.

 В темі основні завдання управління підлеглими, слухачі  отримають: навички із стратегічного та операційного планування,  навички проведення аналізу та формування найважливіших кроків для виконання завдання чи досягнення цілей,  познайомляться з прикладами не матеріальної та матеріальної мотивації, визначаться з основними компетенціями управлінця, начаться організовувати заходи та формувати завдання для співучасників, ознайомляться з методами контролю та аналізу організованою діяльності.

© 2020 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A