ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Оксана ДЕРКАЧ

Специалист

Деркач Оксана Олексіївна м.Вінниця

Электронная почта

derkach_art@ukr.net

Телефон

тел: 093 0758305, 0965662851.

Личная страница

http://akord.at.ua/

ДЕРКАЧ Оксана (м. Вінниця)– кандидат педагогічних наук, доцент Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, голова правління молодіжної громадської організації АКОРД e-mail: derkach_art@ukr.net, тел: 093 0758305, 0965662851.Пропоноване навчання:

  • Формування у старших дошкільників та молодших школярів внутрішньої позиції 'Я - школяр' засобами арт-педагогіки та казкотерапії.
  • Формування  у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку досвіду ефективної соціальної взаємодії  засобами арт-педагогіки та казкотерапії.
  • Арт-терапевтичні методи гармонізації психоемоційного клімату в педагогічному колективі.
  • «Методи арт-терапії в роботі психолога закладу освіти: Діагностика та корекція деструктивних емоційних станів дітей та дорослих»
  • «Формування досвіду ефективної соціальної взаємодії школярів методами мультимодальної арт-педагогіки.
  • Тренінг: «Я - Мама!» Або Як навчитися будувати гармонічні відносини з нашими дітьми і підготуватися до усвідомленого батьківства. 

Психологія та педагогіка осознаного батьківства сьогодні надзвичайно актуальна. Все частіше піднімаються питання «психологічної пуповини», «незрілої особистості» та «мамих синів і дочок», неможливих для успішної особистої сімейної самореалізації. Где розташована та грань, за якою материнська любов перетворюється в нерозривні шляхи? Як сбалансувати дитяче «хочу» и батьківське «неможна»? Як знайти ту міру в прояві ласки та обмежень, що дозволить зберегти нестабільну дитячу психіку, не розбиває дитину?  На ці та багато інших хворобливих питаннях можна буде знайти відповіді на запропоновану майстер-класі. Крім того, саме з допомогою арт-терапії учасники зможуть зробити невеликий екскурс в свій підсвідомість і перевірити, наскільки точно усвідомлене видіння власного образу успішної матері або батька співпадає з підсвідомою масою, і наскільки нашим дітям комфортно з нами такими, які ми сьогодні є. Насколько ми дійсно здатні задовольнити їх потреби в емоційному теплі, прийнятті та психологічній підтримці? Чи дійсно ми готові відпустити наших підростаючих або вже дорослих дітей у власний шлях життєвого самореалізації? Не перетвратилася наша материнська любов у знамениту «психологічну пуповину», що значно суперечить і обмежує наших дітей? Які потрібно прийняти заходи для гармонізації наявних відносин з власними дітьми? Як підготовитися до усвідомленому батьківству та материнству? І наскільки Ви і Ваші партнери готові до появи Дитини,  його прийняття і безумовної любові?

Написати листа
© 2018 «Школа Ейдотехніки»
FB   VK   OK
A