ВАРТО
 
ШЭ
 
ПЕО
 
Перспектива
 
Еврообразование
 

Оксана ДЕРКАЧ

Специалист

Деркач Оксана Олексіївна м.Вінниця

Электронная почта

derkach_art@ukr.net

Телефон

тел: 093 0758305, 0965662851, 050 2458954

Оксана ДЕРКАЧ (м. Вінниця) - кандидат педагогічних наук, доцент, керівник Вінницького осередку ВГО «Арт-терапевтична асоціація», практичний психолог, арт-терапевт, автор Сертифікованої навчальної програми з мультимодальної арт-терапії та арт-педагогіки (програма сертифікована ВГО «Арт-терапевтична асоціація»; по закінченню видається Сертифікат про підвищення кваліфікації (360 годин) державного зразка АПН України). Автор понад 80 наукових публікацій і практичних розробок в галузі педагогіки і психології. Автор і ведуча тренінгів, семінарів і навчальних програм з арт-терапії та арт-педагогіки для практичних психологів і педагогів. Психолог-консультант (сімейні та індивідуальні консультації для дітей та дорослих).

Коло наукових інтересів:

  •  арт-терапія та казкотерапія як психологічні технології особистісного розвитку людини, технології гармонізації її внутрішнього стану і оптимізації шляхів життєвої самореалізації
  • кризова арт-терапія (робота з травмами і посттравматичними стресовими розладами, депресією, залежностями)
  • перинатальна арт-терапія (арт-терапевтичний супровід вагітності, підготовка до пологів і профілактика післяродової депресії, проблеми зачаття тощо)
  • психологія і педагогіка усвідомленого батьківства (робота з віковими кризами, поведінковими і емоційними розладами, шкільна адаптація та мотивація, профорієнтація тощо)
  • духовні практики

Відеозвернення тренера/ Реєстрація

На фестивалі проводить тренінги:

  1.  Задавлені та задавнені жіночі образи на чоловіків: Вчимося відпускати (під час майстер-класу розглянемо: механізми виникнення образ та специфіку роботи з ними у методі арт-терапія; головні причини виникнення образ та їх «профілактика»; секрети щасливого подружнього життя)
  2. Арт-терапевтичний супровід вагітності (під час майстер-класу розглянемо коротко розглянемо особливості використання методів арт-терапії у таких питаннях, як: психологічна готовність до майбутнього батьківства та материнства, пауза в зачатті, токсикоз вагітних, небезпека переривання вагітності, підготовка до пологів та попередження постродової депресії тощо).
  3. Використання методів арт-терапії у духовних практиках: Робота з образом Душі 

       4.  Вечірні арт-студії.

© 2019 «Школа Ейдотехніки»    FB   
A